SPORTU I TURYSTYKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH „CROSS”

KRS 0000046079

KONTO BANKOWE NR 84 1020 1332 0000 1902 0027 8184

Klub Sportowy prowadzi działalność sportową, rehabilitacyjną, rekreacyjną  i turystyczną na rzecz osób niewidomych i słabowidzących.

Organizujemy: szkolenia – treningi i zawody sportowe, piesze rajdy turystyczne po Ziemi Suwalskiej i Sejneńskiej, rekreacyjne zawody sportowe oraz zajęcia ogólnorozwojowe i usprawniające.

Nasi niepełnosprawni sportowcy zajmują wysokie miejsca w zawodach warcabowych, szachowych i kręglarskich wersji bowling rangi Mistrzostw Świata i Polski. W roku 2016 nasze warcabistki zdobyły brązowy medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski W Warcabach Stupolowych Kobiet. Słabowidzący zawodnik startujący w bowlingu w kat. B3 w IBSA Word Games Mistrzostwa Świata w bowlingu w Łodzi zajął V miejsce, zdobył brązowy medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w bowlingu.

Mając na uwadze dalszy rozwój sportu, rehabilitacji i turystyki wśród osób niewidomych i słabowidzących prosimy o wsparcie naszej działalności – przekazując 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Promocja prowadzona przez naszą organizację polegająca na publicznym zachęcaniu do przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych nie jest finansowana – współfinansowana ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

4 lutego, 2017 17:41