Zwiększ czcionkę

KOMUNIKAT KOŃCOWY OTWARTEGO INTEGRACYJNEGO TURNIEJU W BOWLINGU MIESZKAŃCÓW SUWŁK

Komunikat końcowy

Otwartego Integracyjnego Turnieju w Bowlingu Mieszkańców Suwałk

 

Impreza sportowa odbyła się w dniu 27 października 2018 r. (sobota) i została przeprowadzona na kręgielni MK Bowling, przy ul. Dwernickiego 15 w Suwałkach.

 

Eliminacje:

Gra 30 zawodników po 2 gry na 8 torach.

 

Lp. Nazwisko i Imię Nr toru Gra 1 Gra 2 Handicap Wynik razem
1. Rzepa Karolina 1 122 85 40 247
2. Koziej Zdzisław 1 137 133 20 290
3. Łuczyszyn Barbara 2 146 155 40 341
4. Świtaj Andrzej 2 109 129 20 158
5. Bernecka Beata 2 108 98 40 246
6. Polakowska Natalia 2 188 137 20 345
7. Borawa Honorata 3 153 213 40 406
8. Kontrymowicz Mieczysław 3 199 196 20 415
9. Stopierzyński Stanisław 3 161 130 20 311
10. Dybiński Cezary 3 143 171 20 334
11. Sarnacka Zofia 4 177 133 40 350
12. Brzeszcz Damian 4 99 130 20 249
13. Kaszuba Waldemar 4 82 87 00 169
14. Ignatowski Antoni 4 102 110 20 232
15. Kurek Dorota 5 198 153 40 391
16. Huszcza Krzysztof 5 189 173 20 382
17. Kruszniewszka Bogusława 5 91 95 40 226
18. Żuchowski Radosław 5 204 148 00 352
19. Rogacka Jadwiga 6 189 213 40 442
20. Stankiewicz Ireneusz 6 185 160 20 365
21. Podbielski Radosław 6 179 192 20 391
22. Kaszuba Beata 6 102 65 20 187
23. Lewandowska Jolanta 7 127 110 40 277
24. Gubernat Walentyna 7 107 125 40 272
25. Kosk Zofia 7 80 106 40 226
26. Trzasko Zyta 7 101 102 20 223
27. Poświatowski Stanisław 8 146 119 20 285
28. Turczyński Edward 8 140 143 00 283
29. Karczewska Milena 8 102 86 20 208
30. Żuchowska Krystyna 8 161 132 20 313

 

 

Ćwierćfinał

Grają 1 grę, 8 zawodników po 2 na torze.

 

Lp. Nazwisko i Imię Gra Handikap Wynik
1. Rogacka Jadwiga 145 20 165
2. Żuchowski Radosław 142 00 142
3. Kontrymowicz Mieczysław 123 10 133
4. Stankiewicz Ireneusz 158 10 168
5. Borawa Honorata 128 20 148
6. Huszcza Krzysztof 195 10 205
7. Kurek Dorota 160 20 180
8. Podbielski Radosław 13 10 183

 

 

Półfinał

Gra 4 zawodników po 2 na torze, pierwszy z czwartym, drugi z trzecim.

 

Lp. Nazwisko i Imię Gra 1 Handicap Wynik
1. Huszcza Krzysztof 174 10 184
2. Stankiewicz Ireneusz 153 10 163

 

 

Lp. Nazwisko i Imię Gra 1 Handicap Wynik
1. Podbielski Radosław 148 10 158
2. Kurek Dorota 165 20 185

 

 

Finał

Zawodnicy grają 1 grę po 2 na torze.

Wygrywający w półfinale grają o zwycięstwo w turnieju a dwaj pozostali o 3 i 4 miejsce.

 

Gra o zwycięstwo w turnieju.

Lp. Nazwisko i Imię Gra 1 Handicap Wynik
1. Huszcza Krzysztof 207 10 217
2. Kurek Dorota 146 20 166

 

Gra o trzecie miejsce w turnieju.

Lp. Nazwisko i Imię Gra 1 Handicap Wynik
1. Podbielski Radosław 176 10 186
2. Stankiewicz Ireneusz 170 10 180

 

 

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

 

Lp. Nazwisko i Imię Miejsce
1. Huszcza Krzysztof I
2. Kurek Dorota II
3. Podbielski Radosław III
4. Stankiewicz Ireneusz IV

 

 

Trzech pierwszych zawodników otrzymało puchary a wszyscy uczestnicy zawodów pamiątkowe dyplomy.

 

 

 

Koordynator turnieju Andrzej Świtaj;

Listopad 3, 2018 14:19